Referencje


 

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi referencjami wystawionymi przez naszych klientów.

 

 

 

 

 

Bezalin S.A.

ul. Piastowska 43, 43-300 Bielsko-Biała

tel. +48 33/812 30 81www.bezalin.com.pl

 

Niniejszym listem pragnę wszystkim szczerze polecić Szkołę Języka Angielskiego Perfect English z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Paderewskiego 19. Szkoła od kilku miesięcy prowadzi kursy dla ponad 50 pracowników naszej firmy na różnych poziomach zaawansowania.Placówka jest doskonale przygotowana do świadczenia usług. Zarówno nowoczesna metoda nauczania jak i świetne warunki lokalowe to atuty wyróżniające tą szkołę. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera. Lektorzy to pasjonaci nauczania języka angielskiego, którzy z zaangażowaniem przekazują wiedzę. Z pełnym przekonaniem polecam tą szkołę wszystkim tym, którzy chcą NAUCZYĆ SIĘ bardzo dobrze języka angielskiego.

Z poważaniem
Krzysztof Jazowy
Prokurent/Dyrektor ds. Finansów, Kontroli Wewnętrznej i Administracji

 


 

 

Zakłady Tłuszczowe "Bielmar" Sp. z o.o.
ul. Sempołowskiej 63, 43-300 Bielsko-Biała 
Tel: +48 33/819 83 66, www.bielmar.pl

 

Niniejszym listem chcemy udzielić referencji Szkole Języka Angielskiego Perfect English z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Paderewskiego 19 i tym samym potwierdzić, że Szkoła od sześciu lat prowadzi naukę języka angielskiego dla grupy naszych pracowników. Zajęcia odbywają się w siedzibie naszej Spółki, co jest również dodatkowym ułatwieniem dla uczestników kursu. Szkolenie ukierunkowane jest na uzyskanie umiejętności konwersacji w języku angielskim z poszerzeniem o zagadnienia branżowe. Współpraca potwierdza dobre przygotowanie i zaangażownie lektorów. Zajęcia odbywają się wg ustalonego planu, regularnie i systematycznie. Program nauczania jest przygotowany pod zapotrzebowanie grupy w ciekawej, zachęcającej do nauki formie. Lektorzy przygotowują dodatkowe materiały edukacyjne, co zwiększa atrakcyjność metody nauczania. Możemy poświadczyć, że Szkoła Języka Angielskiego Perfect English wykazuje się perfekcjonizmem, doświadczeniem w swoich usługach, a lektorzy prowadzący naukę zachowują pełną kulturę.

 

 

Prezes Zarządu 
Dyrektor Generalny 
inż. Andrzej Janaczek

 


 

 

Loman Sp. z o.o.
ul. Wapienicka 20, 43-382 Bielsko Biała
Tel: +48 33/812 62 94, www.loman.pl

 

Szkoła języka angielskiego "Perfect English" p. Konrada Kobieli jest szkołą godną polecenia każdemu, kto rzeczywiście chce nauczyć się języka. Pan Kobiela jest nauczycielem z pasją, która udziela się wszystkim w szkole. Tutaj naprawdę można nauczyć się języka angielskiego - jestem z pewnością tego przykładem.

 

 

Z poważaniem
Rafał Lohman
Prezes Zarządu

 


 

Walcownia Metali "Dziedzice" S.A. 
ul. Kaniowska 3, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Tel: +48 32/714 30 00, www.walcownia.com.pl

 

Współpracę ze Szkołą Języka Angielskiego Perfect English rozpoczęliśmy w listopadzie 2011 roku. Z kilku ofert na prowadzenie kursu języka angielskiego wybraliśmy właśnie Szkołę Perfect English, której oferta wyróżniała się możliwością dostępu do strefy słuchacza na stronie internetowej Szkoły, co pozwala Kursantom na bieżąco zapoznawać się z materiałem z zajęć. Po sześciu miesiącach zajęć możemy stwierdzić, że wybór Perfect English okazał się bardzo dobrym wyborem. W kursie uczestniczy 26 pracowników na różnych poziomach zaawansowania. Wysoki poziom usług oraz osiągane efekty potwierdziły słuszność naszego wyboru, a dotychczasowa współpraca pozwala nam zarekomendować Szkołę Perfect English przyszłym kontrahentom i przedsiębiorcom. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny i bardzo ciekawy. Lektorzy zawsze są punktualni i przygotowani do zajęć. Stosowana metoda nauczania jest skuteczna, a jednocześnie przyjemna. Uwaga uczestników przez cały czas prowadzenia zajęć jest skupiona na przyswajaniu wiedzy. Z prawdziwą przyjemnością mogę polecić usługi Szkoły, w pełni ufając profesjonalizmowi i zaangażowaniu lektorów.

 

 

Dyrektor Biura Zarządu
Prokurent
Katarzyna Wieczorek

 


 

Abakon Sp. z o.o.
Pl. Wolności 9, 43-300 Bielsko-Biała 
Tel: +48 33/811 11 88, www.abakon.com

 

Z pełną odpowiedzialnością i równocześnie z przyjemnością polecamy wszystkim pragnącym uczyć się języka angielskiego, szkołę Perfect English. Od kilku lat poszukiwaliśmy dogodnego dla nas trybu nauki tego języka. W natłoku zajęć trudno nam było uczestniczyć w zorganizowanych wieloosobowych kursach. Opuszczaliśmy zajęcia w rezultacie tracąc czas i pieniądze. Szkoła Perfect English dysponuje szeroką ofertą programów nauczania w grupach, ale proponuje także zajęcia indywidualne. Znaleźliśmy formę nauki w pełni nam odpowiadającą. Uczęszczamy na zajęcia indywidualne w dwuosobowych zespołach, w dogodnych dla nas terminach. Tym samym nie opuszczamy lekcji. Szkoła jest doskonale zorganizowana, co wpływa pozytywnie na naszą współpracę. Gustownie urządzone wnętrza oraz nowoczesny sprzęt sprawiają, że nauka jest bezstresowa i przyjemna. Właściciel Szkoły, jednocześnie native speaker, Pan Konrad Kobiela jest profesjonalistą. Uczy z pasją i wprowadza sympatyczną atmosferę. Ucząc języka przybliża nam kulturę Kanady, kraju, z którego przyjechał do Polski.

 

 

Komandytariusz 
inż. Aleksander Tulaja

 


 

Makita Sp. z o.o.
ul. Bestwińska 103, 43-300 Bielsko-Biała, 
Tel: +48 33/484 02 00, www.makita.pl

 

Firma Makita sp. z o.o. korzytsa z usług Szkoły Języka Angielskiego Perfect English z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Paderewskiego 19 od 2011 roku. Pracownicy naszej firmy uczęszczają na kursy na różnych poziomach zaawansowania. Nasza współpraca ze Szkołą układa się pomyślnie i jesteśmy zadowoleni z prowadzonych kursów. Uczestnicy bardzo wysoko oceniaja zajęcia. Na szczególną uwagę, ich zdaniem, zasługuje forma prowadzenia kursów, wysokie kwalifikacje i zaangażowanie lektorów oraz miła i bezstresowa atmosfera na zajęciach. Z roku na rok zwiększa się liczba pracowników uczęszczających do Perfect English. Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że współpraca przynosi wymierne i oczekiwane korzyści dla klienta, a pełny profesjonalizm i zaangażowanie pozwala nam jak najbardziej polecić tę Szkołę.

 

 


Dyrektor Generalny 
Marek Płonka

 


 

Trendy Hair Fashion, 
ul. Głęboka 3, 43-300 Bielsko-Biała 
Tel: +48 33/816 40 42,  www.trendyhair.pl


Z przyjemnością chcielibyśmy zarekomendować Szkołę Języka Angielskiego Perfect English, z której usług korzystamy już od ponad pięciu lat. Spośród niemal 60 szkół językowych na terenie Bielska-Białej wybraliśmy właśnie tą szkołę, ze względu na ugruntowaną pozycję na rynku. Szkoła prowadzi kursy na różnych poziomach zaawansowania dla ponad 30 pracowników naszej firmy. Szkoła jest wzorowo przygotowana do świadczenia usług. Lektorzy, to wyłącznie osoby z pasją, którzy z pełnym zaangażowaniem przekazują swoją wiedzę. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, z dbałością o każdy szczegół. Mocnym atutem jest również innowacyjna metoda nauczania, która stawia nacisk na konwersacje. Szkoła dzięki swojemu doświadczeniu zyskała u nas pełne zaufanie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Perfect English jako solidnego parntera w nauczaniu.

 

 

Creative Director
Anna Kulec-Karampotis

 


 

Geoplan Sp. z o.o.
ul. Cieszyńska 434, 43-300 Bielsko-Biała
Tel: +48 33/819 64 61, www.geoplan.net.pl


Podjęcie decyzji o współpracy ze szkołą językową to zawsze niezmiernie trudne wyzwanie dla firmy. Profesjonalizm, skuteczność, elastyczność we współpracy, znajomość oczekiwań klientów - to cechy niezwykle trudne do pogodzenia. Szkoła Języka Angielskiego Perfect English w Bielsku-Białej dała się poznać jako profesjonalny i rzetelny partner w interesach, spełniający wszystkie podstawowe cele i oczekiwania. Spośród wszystkich placówek oświatowych w Bielsku-Białej, oferujących naukę języka angielskiego, Perfect English posiada najciekawsze programy nauczania, umożliwiające otwarcie się na naukę, pozbycie blokad i barier językowych, zwraca uwagę zarówno na preferencje grupy, jak i indywidualne potrzeby słuchaczy. Lektorzy prowadzący zajęcia językowe to ludzie otwarci, przekazujący z pełnym zaangażowaniem swoją wiedzę w sposób przystępny i w przyjaznej atmosferze, ale jednocześnie stawiający wysokie wymagania i potrafiący zmobilizować słuchaczy do systematycznej pracy. Wysoka jakość oferowanych kursów, profesjonalny sposób prowadzenia zajęć stwarzający atmosferę motywacji do nauki sprawia, że z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi Perfect English jako szkoły godnej zaufania, gwarantującej skuteczność i sukces w nauczaniu języków obcych. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i szczerze polecamy innym zainteresowanym.

 


Jolanta Łazarz
Prokurent

 


 

Dom Maklerski BDM S.A.
ul. Stojałowskiego 27, 43-300 Bielsko-Biała 
Tel: +48 33/812 84 40, www.bdm.com.pl


Szkoła Języka Angielskiego Perfect English od początku 2012 roku świadczy na rzecz Zarządu Domu Maklerskiego BDM S.A. usługi z zakresu nauki języka angielskiego. W ramach tej współpracy prowadzone są zajęcia językowe obejmujące konwersacje, ćwiczenia gramatyczne oraz ćwiczenia rozumienia ze słuchu. Dobre przygotowanie merytoryczne lektorów i ich wysoka kultura osobista sprawia, że zajęcia sa przyjemne i i nteresujące. W procesie nauczania brane sa pod uwagę preferencje słuchaczy, dzięki czemu lekcje są bardziej efektywne. Współpracę z Perfect English oceniam jako bardzo satysfakcjonującą i godną polecenia.

 

 

Z poważaniem 
Prezez Zarządu 
Jacek Rachel

 


 

Centrum Fryzjersko - Kosmetyczne FARO

ul. Ogrodowa 13/1, 43-300 Bielsko-Biała
Tel: +48 33/816 62 11, www.faro-hurt.pl


Z usług Szkoły Języka Angielskiego Perfect English korzystam od 2011 roku. Kurs nauki na poziomie zaawansowanym dla słuchacza VIP jest prowadzony przez Pana Konrada z najwyżsżą dbałością o dostosowanie poziomu do indywidualnych umiejętności ucznia. Nauka w szkole jest prawdziwą przyjemnością i daje ogromne możliwości rozwoju językowego i ustawicznego doskonalenia zdobytych umiejętności. W trakcie współpracy ze Szkołą przekonałam się, że ogromne zaangażowanie, rzetelność, elastyczność i komunikatywność wszystkich lektorów oraz bardzo kompetentna i niezwykle pomocna manager Szkoły Pani Magdalena Żywińska to atuty wyróżniające tą szkołę. Z ogromną przyjemnością i pełnym przekonaniem polecam Szkołę Języka Angielskiego Perfect English z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Paderewskiego 19.
 


Bożena Woźniak 
Właściciel

 


 

Aviva Commercial Union
ul. Cyniarska 36, 43-300 Bielsko-Biała
Tel: +48 33/812 61 48, www.aviva.pl


Rekomendujemy Pana Konrada Kobielę i jego firmę Perfect English z siedzibą przy ul. Paderewskiego 19 w Bielsku-Białej jako profesjonalną szkołę językową. System nauki języka angielskiego, prowadzenie zajęć oraz wysokie kwalifikacje osób uczących pozwalają nam na wystawienie wysokiej oceny co do stylu i jakości w/w szkoły. Jednym z najważniejszych atutów całego grona nauczycieli jest elastyczność i umiejętność dostosowania zajęć do wszystkich uczących się, szczególnie wtedy, gdy ich poziom wiedzy w danym momencie różni się. Nie jest to zapewne łatwe, lecz z własnego doświadczenia możemy stwierdzić, iż kompromisowe próby wyrównania poziomu kończą się dla nas sukcesem. Możliwość pracy z wykwalifikowanymi lektorami pozwoliła nam udoskonalić praktyczną stronę znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie. Nasze zadowolenie z własnych postępów w nauce języka jest dowodem na powyższe rekomendacje. Składamy podziękowania za dotychczasową współpracę z nadzieją na jej dalszą kontynuację.

 

 

Z poważaniem 
Manadżerowie

 


 

Zarządzanie Nieruchomościami S.C.
ul. Lipnicka 30, 43-300 Bielsko-Biała 
Tel: 33 496 09 02

 

Native speakera znaleźć w Polsce nie jest trudno. Dużo trudniej jednak jest wskazać takiego, który nie tylko posługuje się biegle językiem obcym, ale potrafi również uczyć z pasją oraz wie jak efektywnie przekazać wiedzę. Ja takiego nauczyciela znalazłam w Szkole Języka angielskiego Perfect English w Bielsku-Białej.Współaściciel Spółki 
Katarzyna Keller-Niemczyk

 


 

Fabryka Śrub Bispol S.A. 
ul. Towarowa 30, 43-300 Bielsko-Biała
Tel: +48 33/499 02 01, www.bispol.com.pl

 

Mamy zaszczyt zarekomendować Szkołę Języka Angielskiego Perfect English jako profesjonalnego i rzetelnego Partnera w zakresie indywidualnego nauczania języka angielskiego. Nasza dotychczasowa  współpraca przebiega znakomicie i owocuje odczuwalnymi postępami. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązywania kontaktu oraz szybkość reakcji na indywidualne potrzeby słuchacza. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie owocowała nadal sympatycznym i miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jskości świadczonych usług.

 

 

 

inż. Ilona Szłapa
Kierownik Wydziału Cynkowni

 


 

 


Aqua System Sp. z o.o.
ul. Witosa 118, 43-100 Bielsko-Biała
Tel: +48 33/815 10 36, www.aqua-system.com.pl


Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji Szkole Języka Angielskiego Perfect English z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Pderewskiego 19 za profesjonalne podejście i pełne życzliwości prowadzenie nauki języka angielskiego. Z usług Perfect English nasza firma korzysta od 2012 roku. Wykonywana usługa odznacza się odpowiednim przygotowaniem lektora, doborem odpowiednich materiałów szkoleniowych oraz zaangażowaniem pracowników Szkoły w obsługę klienta. Jak najbardziej polecamy szkołę Perfect English jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie oraz w sposób bardzo elastyczny w celu zaspokojenia potrzeb swojego klienta. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać szkołę jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta. Liczymy na dalszą owocną współpracę i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Anna Herczyńska
Dyrektor Zarządzający

 Interwizo Carbon System
ul. Odrzańska 159, 43-300 Bielsko-Biała

Tel: +48 665 568 107, www.interwizocarbon.com


Mamy ogromną przyjemność polecić Państwu Szkołę Języka Angielskiego Perfect English. W czasie współpracy mieliśmy okazję poznać tę szkołę jako rzetelną i profesjonalną firmę. Na uwagę zasługuje optymalny i przemyślany dobór metodologii, staranne przygotowanie do zajęć oraz osobiste zaangażowanie lektorów. Mieliśmy wiele okazji aby przekonać się o ich szerokiej wiedzy i wysokich kwalifikacjach. Potwierdzamy, że Perfect English jest godnym zaufania partnerem oraz szkołą reprezentującą wysoki poziom kształcenia.

 

 

Wiesław Zoń
Właściciel

 Szóstka sp. z o.o.
ul. Tuwima 2, 43-300 Bielsko-Biała
Tel: +48 33/499 13 97, www.szostka.pl


Szkoła Języka Angielskiego Perfect English prowadzi w naszej firmie zajęcia języka angielskiego metodą bezpośrednią w sposób rzetelny, przyjemny i zrozumiały. Z przyjemnością rekomendujemy szkołę jako profesjonalną placówkę. System nauki oraz wysokie kwalifikacje lektorów, którzy umiejętnie dostosowali poziom zajęć do wszystkich uczestniczących szczególnie przy ich zróżnicowanym poziomie wiedzy. Z pełnym przekonaniem polecamy właśnie tą szkołę.

 

 

Pełnomocnik Zarządu
Danuta Ferenc

 


 

Wirekon Sp. z o.o.,

ul. Komorowicka 118, 43-300 Bielsko-Biała
Tel: +48 33/821 12 67, www.wirekon.pl


Chcielibyśmy udzielić referencji Szkole Języka Angielskiego Perfect English, która przez dwa lata prowadziła kurs języka angielskiego metodą bezpośrednią dla grupy naszych pracowników. Metoda nauczania jest skuteczna i przyjemna, a zajęcia prowadzone są w sposób rzetelny i zrozumiały. Nauczyciele to profesjonaliści, z odpowiednim podejściem do każdego z uczestników, których uwaga skupiona jest cały czas na prowadzonej lekcji i przyswajaniu wiedzy. Z całą pewnością możemy polecić szkołę jako partnera organizującego kursy językowe.

 

Prezes Zarządu
mgr. inż. Ryszard Niesatki

 Zakłady Lotnicze Margański i Mysłowski S.A.
ul. Strażacka 60, 43-300 Bielsko-Biała
Tel: +48 32/784 15 00, www.marganski.pl


Jest nam bardzo miło zarekomendować Szkołę Języka Angielskiego Perfect English wszystkim tym, którym zależy na praktycznej znajomości języka angielskiego. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego słuchacza powoduje, że nauka języka angielskiego staje się przyjemnością, a każde nowe zagadnienie łatwo przyswajalne.


 


mgr Jakub Mastalerz
Dyrektor Zarządzający

 P.P.H.U. LAVEL Edyta Trybała
ul. Starowiejska 22 A, 34-120 Andrychów 
Tel: +48 33/875 37 77, www.lavel.pl


W 2013 roku firma Lavel rozpoczęła współpracę ze Szkołą Języka Angielskiego Perfect English i kontynuuje ją do dnia dzisiejszego. Szkoła organizuje indywidualne i grupowe kursy dla pracowników firmy Lavel na różnych poziomach zaawansowania, zarówno z języka angielskiego ogólnego, jak i branżowego. Kursy prowadzone są przez lektorów o wysokich kwalifikacjach, którzy potrafią dostosować się do indywidualnych potrzeb i zainteresowań poszczególnych uczestników. Stosowane przez lektorów metody dydaktyczne czynią naukę skuteczną, a jednocześnie przyjemną. Należy podkreślić fakt, że wiedza przyswajana jest na zajęciach w sposób bardzo naturalny i przede wszystkim szybki. Regularne testy podsumowujące pozwalają uczestnikom obiektywnie oceniać własny postęp w nauce. Jesteśmy zwłaszcza pod wrażeniem przygotowania grupy naszych pracowników do wyjazdu i pracy z zagranicznymi kontrahentami. Z pełnym przekonaniem firma Lavel może polecić Szkołę Perfect English każdemu, komu zależy na korzystaniu z profesjonalnie prowadzonych szkoleń językowych. 

 


Edyta Trybała 
Właścicielka 

 


 


Qbus-Trans Rafał Eliasik 
43-391 Mazańcowice 57, 43-391 Mazańcowice

+48 33/810 00 52, www.qbus-trans.pl


Firma Qbus-Trans Rafał Eliasik z przyjemnością rekomenduje Szkołę Języka Angielskigo Perfect English, z której usług korzysta od 2010 roku. Pracownicy biorący udział w kursie podkreślają przede wszystkim wysoki poziom prowadzonych zajęć, różnorodność ćwiczeń, zaangażowanie i profesjonalizm kadry. Tok nauczania został dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego pracownika, co w sposób optymalny pozytywnie wpłynęło na jakość i szybkość nauki. Warto również zwrócić uwagę na szeroki zakres wiedzy lektorów oraz bardzo miłą atmosferę na zajęciach. Wysoki poziom usług oraz efekty potwierdziły słuszność naszego wyboru,a dotychaczasowa współpraca pozwala nam zarekomendować Szkołę Języka Angielskiego Perfect English w Bielsku-Białej przyszłym kontrahentom oraz przedsiębiorstwom i tym samym świadczyć, iż jest partnerem solidnym i godnym polecenia.

 


Rafał Eliasik
Właściciel 

 


 

 


AnTolos
Żywiecka 191, 43-300 Bielsko-Biała, 
+48 33/812 22 42, www.antolos.com


Serdecznie polecam Szkołę Języka Angielskiego Perfect English, która organizuje zajęcia dla pracowników agencji reklamowej AnTolos. Zajęcia prowadzi naprzemiennie Pan Martin i Pan Conrad. Pracownicy są bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia zajęć, podczas których duży nacisk kładziony jest na prawidłową wymowę oraz poprawność używania czasów gramatycznych. Nauka połączona z dobrym humorem to efektywnie spędzony czas, bez stresu i wrażenia, że jest się ocenianym, dlatego serdecznie polecamy zajęcia ze szkołą Perfect English, jako łatwy i przyjemny sposób na naukę języka angielskiego.

Greetings for Mr Conrad and Mr Martin from the whole team of Antolos!

 

 

Z poważaniem
Jakub Fabirkiewicz
Właściciel 

 Wynajem Nieruchomości Władysław i Hanna Zoń s.c. 
ul. Wapienicka 28, 43-382 Bielsko-Biała, NIP: 547 184 39 99

 

Nasza firma korzysta z usług Perfect English w zakresie nauczania osób języka angielskiego na poziomie podsatwowym, jak również jego doskonalenie na poziomie rozszerzonym. Szkoła ta została wybrana przez nas po poleceniu przez inne podmioty, które wcześniej nawiązały z nią współpracę. Metoda nauczania oceniana przez nas, po dotychczasowych osiągniętych efektach zasługuje na wysoką ocenę. Zdecydowanie, pozytywnym argumentem szkoły jest jej założyciel Pan Konrad Kobiela, anglojęzyczny lektor mówiący również po polsku oraz profesjonalnie wyselekcjonowana kadra nauczycieli. Ponadto szkoła posiada dobrze opracowane własne wydawnictwa z zakresu gramatyki angielskiej tak często trudnej do zrozumienia przez uczniów. Rekomendacja nasza jest zdecydowanie na TAK.

 


Z poważaniem
Władysław i Hanna Zoń 

 Takoni Sp. z o.o.

ul. Bestwińska 103 A, 43-346 Bielsko-Biała,

tel. +48 33/484 24 11, www.takoni.com.pl

 

Współpracujemy ze Szkołą Języka Angielskiego Perfect English od maja 2014 roku. Pracownicy naszej firmy (blisko 30 osób) uczęszczają na kursy na czterech różnych poziomach zaawansowania. Uczestnicy bardzo wysoko oceniają zajęcia. Najbardziej cenią formę prowadzenia kursów, dostęp do elektronicznej strefy słuchacza, wysokie kwalifikacje i zaangażowanie lektorów oraz bezstresową atmosferę na zajęciach.
Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że współpraca przynosi wymierne i oczekiwane dla nas korzyści co pozwala nam rekomendować Szkołę Języka Angielskiego Perfect English jako  dobrego partnera, którego pełen profesjonalizm i zaangażowanie gwarantuje świetne efekty, a współpraca z nim to sama przyjemność.
 


Anna Maciejczyk-Janik

Specjalista d/s HR

 JJA PROGRESS Spółka Jawna

ul. Poniatowskiego 25, 43-300 Bielsko-Biała,

tel. +48 33 8142143, www.jjaprogress.com


Firma JJA PROGRESS Andrzej Wolski Sp. j. poleca wszystkim Szkołę Języka Angielskiego Perfect English. Szkoła pana Konrada Kobieli od kilku miesięcy prowadzi kursy dla naszych pracowników - także na szczeblach zarządzających - na różnych poziomach zaawansowania. 
Pracownicy bardzo chwalą sobie metodę prowadzenia zajęć, którą lektorzy dostosowują do poziomu oraz zaangażowania grupy, nierzadko wychodząc poza standardowy program nauczania języka. Zajęcia prowadzone są w siedzibie naszej firmy, co z punktu widzenia organizacji pracy, jest dużym dla pracowników ułatwieniem. Lektorzy szkoły się zmieniają, co pozwala na zapoznawanie się z różnorodnymi akcentami i sposobami mówienia, jednak poziom nauczycieli jest niezmiennie bardzo wysoki; są zawsze punktualni i przygotowani do zajęć. Szkoła umożliwia również naukę indywidualną, z której nasza firma korzystała i poleca taką formę zajęć.
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Państwu Szkołę Języka Angielskiego Perfect English ponieważ jest to doskonale przygotowana do nauczania placówka, która chętnie współpracuje z przedsiębiorstwami, z zaangażowaniem i profesjonalizmem.

 

Z poważaniem

 


 
dr inż. Andrzej Wolski - Wspólnik

mgr. inż. Joanna Wolska-Gałęska - Wspólnik