Kursy dla firm


 

Inwestuj w rozwój kapitału ludzkiego !

 

Nasza szkoła od lat prowadzi z dobrym skutkiem kursy dla pracowników firm zatrudnionych na szczeblu zarządzania jak i realizacji zadań.

 

Nasza dewiza to wysoka jakość i efektywność za rozsądną cenę!
To dzięki wieloletniemu doświadczeniu udaje nam się realizować tę zasadę, ku zadowoleniu naszych kontrahentów.

 

Sprawdź proszę naszą listę referencyjną

 

Dla menedżerów i specjalistów od HR nie jest już tajemnicą, że inwestycje w kapitał ludzki są kluczem do sukcesu. Kształcenie pracowników przynosi firmie nie tylko konkretne korzyści finansowe, ale też podnosi konkurencyjność firmy, a co za tym idzie buduje przewagę w określonym sektorze rynku.

Wystarczy rzucić okiem na pierwszą lepszą rekrutację prowadzoną przez dział HR (Human Resources) aby się przekonać, że znajomość języka angielskiego, przynajmniej w stopniu komunikatywnym, jest wymogiem podstawowym.

 

Oferta

 

Na życzenie wysyłamy ofertę ogólną, którą - w przypadku zainteresowania organizacją kursu - uzupełniamy o istotne postanowienia wynikające ze wstępnych ustaleń. Oferta zawiera podstawowe informacje dotyczące naszej szkoły, metody nauki oraz wstępne propozycje cenowe do negocjacji. 

 

Lekcje próbne

Przed podpisaniem umowy proponujemy lekcje próbne z osobami, które w perspektywie mają wziąć udział w kursie. Pozwoli to, już na starcie, na budowanie dobrych relacji pomiędzy zainteresowanymi Stronami. Zajęcia prowadzone są w grupach nie przekraczających dziesięciu osób.

 

Miejsce realizacji umowy

 

W naszej szkole, lub w innym miejscu ustalonym przez Strony w umowie.

 

Program nauczania i słownictwo


Proponujemy autorski, sprawdzony w praktyce program nauczania lub inną metodę preferowaną przez Zleceniodawcę. W zależności od oczekiwań naszego Kontrahenta w programie nauki może dominować słownictwo związane z biznesem, bankowością, prawem lub inną dziedziną.

 

WIĘCEJ INFORMACJI : biuro@perfectenglish.com.pl lub tel. 608 452 380