Szkoła Języka Angielskiego Perfect English


Uczymy metodą bezpośrednią od 2003 roku.

 

Wykorzystując nasze kilkuletnie doświadczenia, stworzyliśmy metodę zajęć uzupełnioną o słownictwo z potocznego języka angielskiego, co czyni zajęcia w naszej szkole ciekawymi, wymagającymi od słuchaczy pełnej koncentracji. Tym samym pokazujemy jak angażująca i skuteczna może być nauka angielskiego metodą bezpośrednią.

 


Akredytacja Kuratorium Oświaty to potwierdzenie,
że szkoła spełnia określone standardy i kryteria jakości kształcenia.

 

W trakcie procesu akredytacji ocenie podlegają m.in. kwalifikacje kadry dydaktycznej, programy nauczania, procedury oceny słuchacza, warunki nauki, zaplecze dydaktyczne. Akredytacja nakłada dodatkowe obowiązki, co zobowiązuje szkołę do zachowania wewnętrznej dyscypliny i przestrzegania wymaganych procedur.

 

 

Kursy języka angielskiego prowadzone są metodą bezstresową.

 

Po kilku godzinach lekcyjnych grupa świetnie się bawi bez szkody dla podstawowego celu jakim jest konwersacja w języku angielskim od pierwszej lekcji. Nasze kursy języka angielskiego to przede wszystkim ciekawa przygoda połączona z nauka.

 

Nasi lektorzy znają perfekcyjnie język angielski.

 

Posiadają mimo młodego wieku, doświadczenie oraz odpowiednie przygotowanie. Zaufało nam już setki osób, które dzięki stosowanej przez nas metodzie przełamały barierę stresu i zaczęły mówić po angielsku.