Angielski Bielsko - Biała Angielski Bielsko - Biała » Perfect English Szkoła i kursy języka angielskiego Szkoła języka angielskiego zaprasza!

 

608 452 380   

Poznaj naszych lektorów

Poznaj naszych lektorów


 

 Sue

 

Hello. My name is Sue and I am from the United States of America. I have been teaching for many years, both in the US and in different countries around the world. This is my first time in Europe and I'm really enjoying being in Bielsko Biala. I love helping students learn and I will do my best to help you be an effective communicator in English. As for hobbies, in addition to teaching I enjoy music, outdoor activities, and getting to know different people and places. 

 

I hope to learn as much about Bielsko Biala and Poland as I can while I'm here.

 

 

Cześć. Mam na imię Sue i jestem ze Stanów Zjednoczonych. Uczę od wielu lat, zarówno w Stanach jak i różnych krajach świata. To mój pierwszy raz w Europie i pobyt w Bielsku-Białej sprawia mi dużą przyjemność. Uwielbiam pomagać słuchaczom się uczyć i zrobię co w mojej mocy, by pomóc Ci stać się sprawnym użytkownikiem języka angielskiego. Jeśli chodzi o hobby, poza nauczaniem lubię muzykę, zajęcia na świeżym powietrzu i poznawanie nowych ludzi i miejsc. 

 

Pragnę dowiedzieć się o Bielsku-Białej jak najwięcej.