Angielski Bielsko - Biała Angielski Bielsko - Biała » Perfect English Szkoła i kursy języka angielskiego Szkoła języka angielskiego zaprasza!

 

608 452 380   

Poznaj naszych lektorów

Poznaj naszych lektorów


 

 Marta

 

Hi. My name is Marta. I teach English in Oświęcim. I have taught people of different ages - kids under 3, children in a kindergarden, teenagers at school and police officers. That is why I dare to say I am able to cooperate with everybody:). I do believe that practice makes perfect, so I am delighted to work in the Perfect English school and help ambitious people to acquire such a beutiful and useful langugage. Besides, I admire American culture and I am interested in psychology.

 

 

Cześć. Na imię mam Marta. Uczę angielskiego w Oświęcimiu. Uczyłam ludzi w różnym wieku - małe dzieci, dzieci w przedszkolu, nastolatków, policjantów. Śmiem twierdzić, że potrafię współpracować z każdym. Głęboko wierzę, że praktyka czyni mistrza, więc jestem zachwycona tym, że mogę pracować w szkole Perfect English i pomagać ambitnym ludziom opanować taki piękny i przydatny język. Poza tym, fascynuje mnie amerykańska kultura i interesuję się psychologią.